infolinia: 667 800 300

„STODIAW” Stowarzyszenie Właścicieli Domów i Apartamentów Wakacyjnych to pierwsza w Polsce organizacja zrzeszająca właścicieli, zarządców, administratorów itp. domów i apartamentów przeznaczonych na tzw. „wynajem wakacyjny” której celem są działania na rzecz rozwoju tego rynku, a także pomoc w prowadzeniu biznesu jego uczestnikom.

Główne nasze cele i zadania.
  • promocja wypoczynku w domach i apartamentach wakacyjnych poprzez aktywne działania w mediach oraz branżowych imprezach targowych
  • oddziaływanie na powstające zmiany przepisów prawa dotyczących interesów właścicieli domów i apartamentów wakacyjnych
  • szeroki monitoring rynku mający na celu jego lepsze i pełniejsze zrozumienie
  • stworzenie i promocja standardów funkcjonowania domów i apartamentów wakacyjnych
  • kształtowanie i usprawnianie relacji pomiędzy właścicielami obiektów, a regulatorami rynku, innymi organizacjami, jak również klientami

Dziewięć korzyści dla których warto być z nami:

1. System zarządzania nieruchomościami wakacyjnymi HOMEHOSSA

Bezpłatny dla wszystkich stowarzyszonych! Pierwszy, w pełni polski program typu "wszystko w jednym" mający na celu kompleksową obsługę zarządzania nieruchomościami wakacyjnymi. Automatyczny, niezawodny ale również łatwy i przyjazny. Przeznaczony dla właścicieli pojedynczego domu czy apartamentu jak również dla dużych agencje, posiadających setki nieruchomości wakacyjnych. Prezentacja systemu na: www.homehossa.pl

2. Prestiż i wiarygodność - rekomendacje

Jako członek stowarzyszenia otrzymujesz od nas rekomendację, która podniesie wiarygodność i prestiż Twojego obiektu. Dzięki niej uzyskujesz uprawnienie do używania na określonych zasadach naszego loga STODIAW na własnych stronach internetowych, materiałach reklamowych oraz obiekcie wakacyjnym.
Przykładowe rekomendacje: www.wakacyjnydom.pl

3. Serwis ogłoszeniowy – www.cediaw.pl

Reklama to podstawa prowadzenia każdego biznesu. Wiemy o tym doskonale i dlatego, aby pomóc Ci odnieść sukces, stworzyliśmy pierwszy w Polsce serwis ogłoszeniowy przeznaczony wyłącznie domom i apartamentom wakacyjnym. Specjalistyczny, łatwy i innowacyjny.

4. Bezpieczeństwo - pomoc prawna

Pojawił się problem prawny z klientem, firmą ubezpieczeniową, nierzetelnym wykonawcą...? Umożliwiamy nieodpłatne konsultacje mailowe z naszym radcą prawnym w sporach dotyczących funkcjonowania zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu obiektów wakacyjnych.

5. Biznes na bieżąco - wiadomości z branży

Prześlemy na Twoją skrzynkę mailową wszelkie informacje, fakty, itp. dotyczące naszej branży, które uznamy za ważne bądź ciekawe.

6. Kto pyta nie błądzi - forum

W najbliższym czasie utworzymy forum, które będzie przeznaczone wyłącznie dla członków stowarzyszenia. Zamierzamy stworzyć kompendium wiedzy w postaci platformy wymiany informacji, zdarzeń, problemów, zapytań, itp. dotyczących naszego biznesu.

7. Pełna wiedza - statystyki

Każdego roku wspólnie z jedną z renomowanych szkół wyższych o profilu turystycznym zamierzamy sporządzać obraz rynku w statystykach. Mamy nadzieję, iż pełne informacje z tego zakresu będą pomocne w prowadzeniu obiektów, a przede wszystkim w przyszłych decyzjach inwestycyjnych. Pełne raporty będą dostępne wyłącznie dla członków stowarzyszenia.

8. Taniej znaczy lepiej - zniżki

Zamierzamy podjąć współpracę z firmami oferującymi usługi, produkty niezbędne do prawidłowego funkcjonowania domów i apartamentów wakacyjnych. Ubezpieczyciele, zarządcy nieruchomości, dystrybutorzy środków czystości, firmy remontowo – budowlane, zajmujące się ochroną obiektów, itp. Działanie w dużej grupie może przynieść wymierne korzyści w postaci grupowej negocjacji cen, zniżek, rabatów!

9. Dla aktywnych – możliwość współpracy

Chcemy być otwarci. Czekamy na każdy pomysł mogący pomóc w rozwoju tego rynku. Jeżeli masz coś do powiedzenia na ten temat zapraszamy do współpracy.

10. Razem raźniej – spotkania, szkolenia

W dalszej perspektywie, chcielibyśmy organizować szkolenia, spotkania, które miałyby za cel podnoszenie kwalifikacji osób zajmujących się prowadzeniem tego biznesu.